Tipy a triky

Tipy a triky pre webové prehliadače, textové editory, kancelárske aplikácie a ďalšie aplikácie rôzneho použitia.

Ak hľadáte jednoduchý a ľahko použiteľný nástroj na strih a základnú úpravu videí, potom aplikácia  avidemux je na tento účel ako stvorená.

Zaradenie článku

V súčasnosti multimediálnych prehrávačov pre Windows je naozaj kvantum, takže je si z čoho vyberať.

Zaradenie článku

Webový prehliadač Google Chrome okrem prehliadania webových stránok poskytuje mnoho ďalších funkcií a jednou z nich je aj hlasová rečová syntéza pomocou ktorej si môžete nechať prečítať články na internete, alebo E knihy v ePUP, PDF a ďalších formátoch podporované preh

Zaradenie článku

Hľadáte spoľahlivý program na bezpečné kopírovanie súborov medzi lokálnym a vzdialeným počítačom? Ak áno potom vyskúšajte aplikáciu WinSCP. WinSCP je kvalitný bezplatný FTP klient určený na prenos súborov medzi lokálnym a vzdialeným počítačom.

Zaradenie článku

Hľadáte jednoduchú a ľahko použiteľnú aplikáciu, pomocou ktorej by ste poskytli vyššiu úroveň zabezpečenia pre vaše osobné, alebo firemné dáta? Ak áno, potom sa zoznámte s aplikáciou EncryptOnClick.

Zaradenie článku

Windows 10 so sebou neustále prináša množstvo nových vylepšení a jedno z nich je aj história schránky, ktorá je defaltne vypnutá.

Zaradenie článku

Ak hľadáte náhradu za textový editor Notepad, potom Vám predstavujem jeho vylepšenú alternatívu ukrytú pod názvom Crypto Notepad.

Zaradenie článku

Ak potrebujete vytvárať z akýchkoľvek priečinkov virtuálne diskové jednotky, tak na túto funkciu je určená aplikácia Extra Subst.

Zaradenie článku

Ak hľadáte jednoduchý zadarmo dostupný program na pravidelné zálohovanie priečinkov a súborov v nastavenej časovej periodicite, potom vyskúšajte program Cobian Backup.

Zaradenie článku

Je pravda, že voľne dostupných programov na šifrovanie USB kľúčov alebo akýchkoľvek iných priečinkov nie je málo, no program VeraCrypt považujem za jeden z najlepších v tejto oblasti. Aplikácia je úplne zadarmo a je dostupná v inštalačnej aj prenositeľnej verzii.

Zaradenie článku