Marián Kováč

Členom už

10 mesiacov 3 týždne
Info o mne

Keďže som vášnivým nadšencom informačných technológií venujúci sa tejto záľube už viac ako 15 rokov, rozhodol som sa vytvoriť stránku na ktorej Vám predstavím top aplikácie pre Android, Ubuntu aj Windows. Aj keď som úplne nevidiaci, môj hendikep nie je prekážkou v plnohodnotnom používaní operačných systémov Windows, Ubuntu, Android a iOS. Počas tohto obdobia som nadobudol bohaté praktické skúsenosti nie len s uvedenými operačnými systémami, ale aj aplikáciami rôzneho zamerania, ktoré na týchto platformách sa bežne používajú.

 

Čo všetko na stránke majosoft.sk ponúkam?

 

Na stránke majosoft.sk si na svoje prídu najmä používatelia ktorý používajú počítače a smartfóny vďaka aplikáciám na čítanie z obrazovky, ako napríklad JAWS, NVDA, VoiceOver a ďalšie.

 

 

Samozrejme táto stránka nie je venovaná iba komunite nevidiacich používateľov, ale každého kto sa chce vzdelávať v oblasti počítačovej gramotnosti a nebráni sa spoznávať moderné technológie.

 

Túto stránku som vytvoril nielen pre vlastnú prezentáciu, ale hlavne preto, aby som sa mohol s ďalšími používateľmi podeliť so svojimi tipmi  na aplikácie, ktoré Vám dobre poslúžia v počítačoch a smartfónoch.

 

Účelom tejto stránky je taktiež ukázať komunite vidiacich používateľov, že aj bez zraku sa dá pohybovať samostatne  na internete a používať rôzne služby digitálneho sveta.